OFICJALNIE: Dennis Appiah w Nantes

OFICJALNIE: Dennis Appiah w Nantes
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Nantes | L’Équipe

FC Nantes potwierdziło angaż Dennisa Appiaha.

Prawy defensor przez trzy ostatnie sezony bronił barw Anderlechtu, ale tylko w jednym z nich miał zapewnione miejsce w podstawowym składzie.

W sumie były reprezentant francuskiej młodzieżówki rozegrał 81 spotkań dla belgijskiego klubu i zanotował w nich osiem asyst.

Teraz jego nowym pracodawcą będzie FC Nantes. „Kanarki” podpisały z 27-latkiem, kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2023 roku. „Fiołki” z tytułu jego sprzedaży otrzymały kwotę wynoszącą od 500 do 750 tysięcy euro.

Były gracz AS Monaco oraz Caen dzięki wyjazdowi do Belgii dostąpił zaszczytu występów w fazie grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Ponadto razem z Anderlechtem cieszył się ze zdobycia mistrzowskiego tytułu w sezonie 2016/2017.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy