Oficjalnie: Diamanti w Atalancie

Oficjalnie: Diamanti w Atalancie fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Atalanta

Alessandro Diamanti zagra w Atalancie.

Napastnik będzie grał dla "Orobicich" na wypożyczeniu. Poprzednią część sezonu spędził na tej samej zasadzie w Watfordzie, do którego tymczasowo trafił z chińskiego Guangzhou Evergrande. Klub z Bergamo poinformował, że zawodnik przywdzieje koszulkę z numerem 23 i już jutro weźmie udział w pierwszym treningu z nowym zespołem.

Dla 32-latka będzie to już trzecie wypożyczenie w przeciągu ostatniego roku. Dzięki dobrej grze w barwach Bologny, Diamanti pojechał na EURO 2012, a w 2014 roku podpisał umowę z Evergrande. Dla "Southern China Tigers" rozegrał 24 spotkania, w których zdobył cztery bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy