Oficjalnie: Diamanti w Atalancie

Oficjalnie: Diamanti w Atalancie fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Atalanta

Alessandro Diamanti zagra w Atalancie.

Napastnik będzie grał dla "Orobicich" na wypożyczeniu. Poprzednią część sezonu spędził na tej samej zasadzie w Watfordzie, do którego tymczasowo trafił z chińskiego Guangzhou Evergrande. Klub z Bergamo poinformował, że zawodnik przywdzieje koszulkę z numerem 23 i już jutro weźmie udział w pierwszym treningu z nowym zespołem.

Dla 32-latka będzie to już trzecie wypożyczenie w przeciągu ostatniego roku. Dzięki dobrej grze w barwach Bologny, Diamanti pojechał na EURO 2012, a w 2014 roku podpisał umowę z Evergrande. Dla "Southern China Tigers" rozegrał 24 spotkania, w których zdobył cztery bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy