OFICJALNIE: Djiku w Strasburgu

OFICJALNIE: Djiku w Strasburgu fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RC Strasbourg

Strasburg poinformował o pozyskaniu Alexandara Djiku.

Po spadku Caen z najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji z zespołem pożegnał się Alexander Dijku.

24-latek przeprowadza się do Strasburga na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku. Jego poprzedni pracodawca zarobił na tym transferze cztery i pół miliona euro. W dodatku zagwarantował sobie procent od następnej sprzedaży.

- Było wiele powodów, dla których zdecydowałem się tu trafić. Na pewno na transferze nie zaważyły kwestie finansowe, bo miałem też lepsze oferty. Postanowiłem jednak dołączyć do tego zespołu. Wiele dała mi rozmowa z trenerem, który bardzo we mnie wierzy - mówi piłkarz.

Środkowy obrońca rozegrał w poprzednim sezonie 31 meczów. Na jego dorobek złożył się jeden gol.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” Tymoteusz Puchacz podąży śladem Wisły Kraków?! Niepowtarzalna szansa Tymoteusz Puchacz podąży śladem Wisły Kraków?! Niepowtarzalna szansa 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy