OFICJALNIE: Djiku w Strasburgu

OFICJALNIE: Djiku w Strasburgu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RC Strasbourg

Strasburg poinformował o pozyskaniu Alexandara Djiku.

Po spadku Caen z najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji z zespołem pożegnał się Alexander Dijku.

24-latek przeprowadza się do Strasburga na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku. Jego poprzedni pracodawca zarobił na tym transferze cztery i pół miliona euro. W dodatku zagwarantował sobie procent od następnej sprzedaży.

- Było wiele powodów, dla których zdecydowałem się tu trafić. Na pewno na transferze nie zaważyły kwestie finansowe, bo miałem też lepsze oferty. Postanowiłem jednak dołączyć do tego zespołu. Wiele dała mi rozmowa z trenerem, który bardzo we mnie wierzy - mówi piłkarz.

Środkowy obrońca rozegrał w poprzednim sezonie 31 meczów. Na jego dorobek złożył się jeden gol.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy