OFICJALNIE: Djiku w Strasburgu

OFICJALNIE: Djiku w Strasburgu fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RC Strasbourg

Strasburg poinformował o pozyskaniu Alexandara Djiku.

Po spadku Caen z najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji z zespołem pożegnał się Alexander Dijku.

24-latek przeprowadza się do Strasburga na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku. Jego poprzedni pracodawca zarobił na tym transferze cztery i pół miliona euro. W dodatku zagwarantował sobie procent od następnej sprzedaży.

- Było wiele powodów, dla których zdecydowałem się tu trafić. Na pewno na transferze nie zaważyły kwestie finansowe, bo miałem też lepsze oferty. Postanowiłem jednak dołączyć do tego zespołu. Wiele dała mi rozmowa z trenerem, który bardzo we mnie wierzy - mówi piłkarz.

Środkowy obrońca rozegrał w poprzednim sezonie 31 meczów. Na jego dorobek złożył się jeden gol.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Co za występ letniego nabytku Górnika Zabrze! Jan Urban w końcu się doczekał Co za występ letniego nabytku Górnika Zabrze! Jan Urban w końcu się doczekał Były napastnik Rakowa Częstochowa w piątej lidze [OFICJALNIE] Były napastnik Rakowa Częstochowa w piątej lidze [OFICJALNIE] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy