OFICJALNIE: Domagoj Antolić związał się z nowym klubem po odejściu z Legii Warszawa

OFICJALNIE: Domagoj Antolić związał się z nowym klubem po odejściu z Legii Warszawa fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Damac FC

Domagoj Antolić, były już zawodnik Legii Warszawa, został przedstawiony w saudyjskim Damac FC.

Doświadczony pomocnik dołączył do saudyjskiego zespołu zajmującego ostatnie miejsce w tabeli rodzimej ekstraklasy na zasadzie wolnego transferu po tym, jak Legia Warszawa nie zdecydowała się na przedłużenie z nim wygasającej współpracy wraz z końcem minionego roku.

30-letni zawodnik nie narzekał w minionych miesiącach na brak zainteresowania swoją osobą, ponieważ o jego względy zabiegali przedstawiciele drużyn z z Chin, Turcji i Arabii Saudyjskiej.

Ostatecznie Domagoj Antolić zdecydował się na zaakceptowanie oferty otrzymanej z ostatniego kraju i w najbliższym czasie będzie bronił barwy Damac FC.

Nowy pracodawca Chorwata nie ujawnił długości zawartego z nim porozumienia, ale należy przypuszczać, że będzie ono obowiązywało do zakończenia trwających rozgrywek i być może zostanie przedłużone w przypadku wywalczenia utrzymania w elicie przez ekipę z Prince Sultan bin Abdul Aziz Stadium.

Saudyjskiemu zespołowi może być o to trudno, ponieważ po trzynastu rozegranych meczach ma zaledwie dziewięć punktów na swoim koncie i traci cztery do ostatniej bezpiecznej lokaty.

Antolić był związany z Legią Warszawa od stycznia 2018 roku. Od tego czasu zdobył z „Wojskowymi” dwa mistrzostwa oraz jeden puchar kraju i wystąpił w 98 spotkaniach, w których zdobył cztery bramki oraz zanotował jedenaście asyst.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy