OFICJALNIE: Domowe stroje AS Romy na sezon 2022/2023 [WIDEO]

OFICJALNIE: Domowe stroje AS Romy na sezon 2022/2023 [WIDEO] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: AS Roma

W czwartek AS Roma zaprezentowała komplet strojów domowych na następny sezon.

Odzieżowy producent New Balance postanowił dokonać mieszanki stylów. Koszulka pozostaje w stałej klasyce barw ciemnej czerwieni, z żółtą czcionką oraz otoczką na kołnierzu.

Front trykotu wyraźnie kontrastuje w odcieni kolorów. Tło całej powierzchni odzienia wypełnia wzór złożony z przerywanych linii oraz łączących je kropek, które przedstawiają herby klubu z lat 30-tych i 50-tych ubiegłego wieku.

Kołnierzyk spięty jest guzikiem, z kolei rękawki wypełnia czerwień z prostokątnym żółtym pasem.

Tył koszulki także zdominowana jest przez czerwień, z zawartym na kołnierzu sloganem „FIGLI DI ROMA” („Synowie Rzymu”). Literkę „O” wypełnia wilczek Lupetto, którego twórcą jest Piero Gratton.

Spodenki także pozostają w czerwonym kolorze, z żółtym logo New Balance. W takim samym kolorze wypełnione są getry z żółtym napisem „ROMA”.

Piłkarze „Giallorossich” wybiegną w nowych strojach w ostatnim meczu sezonu przed własną publicznością z Venezią, które odbędzie się w sobotę, 14 maja.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy