OFICJALNIE: Domowy strój reprezentacji Włoch [FOTO]

OFICJALNIE: Domowy strój reprezentacji Włoch [FOTO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FIGC

Włoski Związek Piłki Nożnej zaprezentował domowe stroje zespołu narodowego.

Firma Puma przygotowała pierwszy projekt domowego trykotu reprezentacji Włoch, który miał mieć swoją premierę na czerwcowych Mistrzostwach Europy.

Niestety wybuch pandemii koronawirusa sprawił, że wyjątkowy komplet strojów kadry z Półwyspu Apenińskiego ujrzał światło dzienne dopiero teraz i dlatego drużyna prowadzona przez Roberto Manciniego zaprezentuje się w nowych koszulkach w trakcie nadchodzącego spotkania przeciwko Bośni i Hercegowinie (4 września o godzinie 20:45) w Lidze Narodów.

Nowy trykot domowy reprezentacji Włoch celebruje dawną wielkość zespołu narodowego i łączy w sobie klasyczną tożsamość z nowoczesnym wzornictwem. Tradycyjny niebieski komplet odwołuje się do odrodzenia drużyny narodowej, w której gra nowe pokolenie graczy, mających duże szanse na to, aby nawiązać do wyników osiąganych przez swoich starszych kolegów sprzed lat.

Domowa koszulka reprezentacji Włoch

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Diego Maradona obchodzi sześćdziesiąte urodziny. „Przebywając z tobą, sprawia, że czujesz się najlepiej na świecie” Diego Maradona obchodzi sześćdziesiąte urodziny. „Przebywając z tobą, sprawia, że czujesz się najlepiej na świecie” Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy