OFICJALNIE: Donati w Lecce

OFICJALNIE: Donati w Lecce
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: US Lecce

US Lecce ogłosiło angaż Giulio Donatiego.

Prawy bądź lewy defensor pozostawał bez klubu od pierwszego lipca, kiedy to jego kontrakt z FSV Mainz dobiegł końca. Wcześniej w przeciągu trzech i pół roku wystąpił on w barwach niemieckiego zespołu 88 razy.

Nim 29-latek jednak dołączył do „Zero-Piątek”, grał w takich ekipach jak Bayer Leverkusen (67 występów), Inter Mediolan (jeden występ w pierwszym zespole i 52 w drużynie Primavery) czy US Lecce (16 występów). W tym ostatnim klubie przebywał on na wypożyczeniu w sezonie 2010/2011, a teraz będzie miał ponowną okazję do reprezentowania jego barw.

Z „Giallorossimi” Donati podpisał umowę do 30 czerwca 2020 roku z opcją jej przedłużenia o następne 12 miesięcy. Mając na uwadze fakt, że do tej pory był on bez przynależności klubowej, trener Fabio Liverani z jego usług może korzystać już teraz.

US Lecce po 16 kolejkach zajmuje piętnaste miejsce w tabeli Serie A, lecz już w najbliższą środę może spaść o jedną pozycję w dół, a to z racji nadchodzącego spotkania z udziałem mającej na swoim koncie 13 „oczek” Brescii Calcio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy