Oficjalnie: Doświadczony Hiszpan gwiazdą Perth

Oficjalnie: Doświadczony Hiszpan gwiazdą Perth
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Perth Glory

Skrzydłowy Diego Castro Giménez zagra w A-League.

33-letni Hiszpan podpisał umowę z Perth Glory jako "marquee player".

- Diego zagrał w najwyższych klasach rozgrywkowych w Hiszpanii prawie 300 meczów, strzelił blisko 60 bramek, trudno wątpić w jego jakość. Daje nam dodatkowe możliwości w ataku, jest prawdziwym wzmocnieniem przed nadchodzącym sezonem - powiedział trener Kenny Lowe.

Skrzydłowy od 2011 roku występował w Getafe. Z madryckiego klubu odszedł dopiero po zakończeniu umowy, więc w Perth melduje się na zasadzie wolnego transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy