OFICJALNIE: Dramat Makuszewskiego

OFICJALNIE: Dramat Makuszewskiego fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań

Lech Poznań poinformował, że Maciej Makuszewski zerwał więzadła krzyżowe i poboczne.

Zawodnik „Kolejorza” doznał fatalnie wyglądającego urazu w trakcie niedzielnego meczu ligowego z Cracovią (1:0). Po serii badań i konsultacji Lech potwierdził niestety najgorsze przypuszczenia.


- Uszkodzeniu uległy dwa więzadła w stawie kolanowym: więzadło poboczne boczne i krzyżowe przednie. Aby kolano odzyskało stabilność, konieczne jest leczenie operacyjne. W zależności od przebiegu rehabilitacji Macieja czeka około 6-9-miesięczna rehabilitacja - powiedział klubowy lekarz, dr Andrzej Pyda.


Makuszewski może mówić o ogromnym pechu. Dzięki dobrym występom w koszulce Lecha całkiem niedawno zadebiutował on bowiem w reprezentacji Polski. Co więcej - pokazał się w niej z naprawdę niezłej strony i miał realne szanse na wyjazd na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata.


28-letni skrzydłowy rozegrał w tym sezonie w sumie 23 spotkania w barwach Lecha. Strzelił w nich pięć goli i zanotował sześć asyst.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Wieczysta Kraków ma nowego trenera. Już dziś poprowadzi pierwszy trening OFICJALNIE: Wieczysta Kraków ma nowego trenera. Już dziś poprowadzi pierwszy trening

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy