Oficjalnie: Dramat Welbecka

Oficjalnie: Dramat Welbecka
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Arsenal

Danny Welbeck bardzo długo nie pojawi się na boisku.

Reprezentant Anglii doznał urazu w ostatnim ligowym meczu przeciwko Manchesterowi City i już pierwsze diagnozy nie były optymistyczne. Dzisiaj napastnik przeszedł operację prawego kolana, która oznacza aż dziewięciomiesięczną przerwę.

25-latek znaczną część obecnego sezonu stracił właśnie przez urazy, ale ostatnio wracał do formy i wydawało się, że pojedzie na Euro 2016. Tymczasem może zapomnieć o wyjeździe do Francji, a do gry wróci prawdopodobnie w lutym 2017 roku.

To dużo gorsze informacje od tych, które wczoraj podawały brytyjskie media. Wówczas prognozowano, że absencja potrwa od trzech do pięciu miesięcy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy