Oficjalnie: Drenthe w Reading

Oficjalnie: Drenthe w Reading
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Reading FC

Reading potwierdziło, że zespół wzmocni lewy obrońca Royston Drenthe.

Już wcześniej sam zawodnik zdążył pochwalić się fotografią w koszulce angielskiego klubu na Instagramie.
 
26-letni Holender podpisze dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Do skompletowania transakcji jest potrzebny jeszcze certyfikat i inne dokumenty z rosyjskiej federacji i Ałaniji Władykaukaz, w której Drenthe ostatnio występował.
 
Ałanija spadła z rosyjskiej ekstraklasy, zawodnik mógł ją opuścić na zasadzie wolnego transferu.
 
Dla wychowanka Feyenoordu i byłego zawodnika Realu Madryt to już druga przygoda z angielską piłką. Wcześniej w sezonie 2011/2012 grał dla Evertonu.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy