Oficjalnie: Dudka testowany w Birmingham

Oficjalnie: Dudka testowany w Birmingham
Redakcja
Redakcja
Źródło: Birmingham City FC

Dariusz Dudka zagrał jako zawodnik testowany w meczu drużyny Birmingham City FC U-21.

62-krotny reprezentant Polski, przymierzany do pierwszej drużyny Birmingham rozegrał pełne 90 minut w przegranym 0:1 meczu rozgrywek pod auspicjami Premier League z Huddersfield U-21. Wystąpił na pozycji środkowego obrońcy.

30-letni zawodnik z początkiem lipca stał się wolnym zawodnikiem, po tym jak wygasła mu umowa z hiszpańskim Levante, gdzie w ciągu roku gry wystąpił w pięciu spotkaniach, zaliczając w sumie zaledwie 141 minut.

Były zawodnik Amiki Wronki, Wisły Kraków oraz francuskiego Auxerre w celu podtrzymania formy trenował z rezerwami Lecha Poznań, jednak, wbrew temu co się spodziewano, nie podpisał umowy z poznańską drużyną.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy