Oficjalnie: Dudka testowany w Birmingham

Oficjalnie: Dudka testowany w Birmingham
Redakcja
Redakcja
Źródło: Birmingham City FC

Dariusz Dudka zagrał jako zawodnik testowany w meczu drużyny Birmingham City FC U-21.

62-krotny reprezentant Polski, przymierzany do pierwszej drużyny Birmingham rozegrał pełne 90 minut w przegranym 0:1 meczu rozgrywek pod auspicjami Premier League z Huddersfield U-21. Wystąpił na pozycji środkowego obrońcy.

30-letni zawodnik z początkiem lipca stał się wolnym zawodnikiem, po tym jak wygasła mu umowa z hiszpańskim Levante, gdzie w ciągu roku gry wystąpił w pięciu spotkaniach, zaliczając w sumie zaledwie 141 minut.

Były zawodnik Amiki Wronki, Wisły Kraków oraz francuskiego Auxerre w celu podtrzymania formy trenował z rezerwami Lecha Poznań, jednak, wbrew temu co się spodziewano, nie podpisał umowy z poznańską drużyną.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy