Oficjalnie: Dudziak w St. Pauli

Oficjalnie: Dudziak w St. Pauli
Paweł Musiał
Paweł Musiał
Źródło: BVB

Jeremy Dudziak przenosi się do FC St. Pauli.

19-latek podpisał z nowym klubem kontrakt do 30 czerwca 2018 roku. Borussia Dortmund zastrzegła sobie opcję pierwokupu wychowanka w przyszłości.

- Fakt, że mój pierwszy mecz w barwach St. Pauli rozegram przeciwko kolegom z BVB, jest dla mnie czymś wyjątkowym - przyznał nowy zawodnik FC St. Pauli.

Dudziak pierwotnie miał być w Dortmundzie następcą Marcela Schmelzera. Nowy szkoleniowiec ''BVB'', Thomas Tuchel, nie widzi jednak dla 20-latka miejsca w linii obrony i mógł zaproponować mu tylko rywalizację o miejsce w składzie z kilkoma o wiele bardziej doświadczonymi kolegami.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy