OFICJALNIE: Duże zmiany w Lidze+ Extra

OFICJALNIE: Duże zmiany w Lidze+ Extra
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Canal+

Platforma nc+ opublikowała komunikat dotyczący nowej formuły programu Liga+ Extra.

Już od pewnego czasu wiadomo, że sportową redakcję Canal+ opuszczą jej najważniejsze twarze, a więc Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski. Obaj panowie, oprócz komentowania spotkań, od lat tworzyli duet prowadzących Ligi+ Extra. Ich odejście oznacza wielkie zmiany w samym programie.


Jak czytamy w oświadczeniu: „Od 22 października Liga+ Extra będzie obecna na antenie w nowej formule. Gospodarzem programu będzie Krzysztof Marciniak, a jego współtwórcami między innymi Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński, Cezary Olbrycht, Filip Surma, Rafał Dębiński i Tomasz Lipiński. W Lidze+ Extra znajdzie się również miejsce na nowe formaty i nowych ekspertów”. W najbliższą niedzielę wspomniany Marciniak poprowadzi program razem z Dębińskim.

- Wprowadzając zmiany chcemy połączyć to, co jest istotą tego programu, a więc bramki, emocje, kontrowersje, gości z nowymi elementami, które sprawią, że program będzie jeszcze dynamiczniejszy i ciekawszy - mówi dyrektor sportu nc+, Michał Jarocki.

- Mam w głowie wiele pomysłów, które zamierzamy wdrożyć z całym zespołem. Wierzę, że spodoba się to naszym widzom - komentuje zmiany sam Marciniak.


Jeśli chodzi o Smokowskiego z Twarowskim, na razie wiadomo tylko tyle, że duet zamierza stworzyć swój program na YouTube.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy