OFICJALNIE: Duże zmiany w Lidze+ Extra

OFICJALNIE: Duże zmiany w Lidze+ Extra fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Canal+

Platforma nc+ opublikowała komunikat dotyczący nowej formuły programu Liga+ Extra.

Już od pewnego czasu wiadomo, że sportową redakcję Canal+ opuszczą jej najważniejsze twarze, a więc Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski. Obaj panowie, oprócz komentowania spotkań, od lat tworzyli duet prowadzących Ligi+ Extra. Ich odejście oznacza wielkie zmiany w samym programie.


Jak czytamy w oświadczeniu: „Od 22 października Liga+ Extra będzie obecna na antenie w nowej formule. Gospodarzem programu będzie Krzysztof Marciniak, a jego współtwórcami między innymi Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński, Cezary Olbrycht, Filip Surma, Rafał Dębiński i Tomasz Lipiński. W Lidze+ Extra znajdzie się również miejsce na nowe formaty i nowych ekspertów”. W najbliższą niedzielę wspomniany Marciniak poprowadzi program razem z Dębińskim.

- Wprowadzając zmiany chcemy połączyć to, co jest istotą tego programu, a więc bramki, emocje, kontrowersje, gości z nowymi elementami, które sprawią, że program będzie jeszcze dynamiczniejszy i ciekawszy - mówi dyrektor sportu nc+, Michał Jarocki.

- Mam w głowie wiele pomysłów, które zamierzamy wdrożyć z całym zespołem. Wierzę, że spodoba się to naszym widzom - komentuje zmiany sam Marciniak.


Jeśli chodzi o Smokowskiego z Twarowskim, na razie wiadomo tylko tyle, że duet zamierza stworzyć swój program na YouTube.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy