OFICJALNIE: Dwa duże wzmocnienia Fulham

OFICJALNIE: Dwa duże wzmocnienia Fulham
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fulham

Fulham potwierdziło dwa transfery.

Szeregi beniaminka Premier League zasilił Sergio Rico. 24-letni hiszpański bramkarz, który do tej pory grał w Sevilli, przeniósł się do londyńskiego klubu na zasadzie wypożyczeniu do końca sezonu 2018/2019. Na razie nie wiadomo nic o opcji wykupu.

Rico jest wychowankiem Sevilli. W pierwszym zespole klubu z Andaluzji rozegrał 170 oficjalnych spotkań, notując w nich 58 czystych kont. W międzyczasie sięgnął po dwa triumfy w Lidze Europy. Jeśli chodzi o poprzedni sezon, jednokrotny reprezentant Hiszpanii zaliczył 24 występy w LaLiga.

To nie jedyny transfer potwierdzony przez Fulham w ostatnich kilkudziesięciu minutach. Do Londynu przeniósł się również Joe Bryan. 24-letni lewy obrońca do tej pory grał w Bristol City. Bilans Anglika z poprzedniego sezonu to 43 występy, pięć goli i trzy ostatnie podania w Championship.

Bryan kosztował beniaminka Premier League około sześciu milionów funtów. Związał się z nim umową do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Przypomnijmy, że Fulham wcześniej pozyskało już m.in. Fabriego, Alfiego Mawsona, Aleksandara Mitrovicia, André Schürrle i Jeana Michaëla Seriego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy