Oficjalnie: Dwa transfery Atalanty

Oficjalnie: Dwa transfery Atalanty
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Atalanta Bergamo

Etrit Berisha i Aleksandar Pešić zostali nowymi zawodnikami Atalanty.

Pierwszy z nich przez ostatnie trzy lata strzegł bramki Lazio. Dla klubu ze Stadio Olimpico w sumie wystąpił w tym czasie w 38 spotkaniach Serie A. Do zespołu z Bergamo trafia na zasadzie rocznego wypożyczenia. W umowie między klubami Atalanta zapewniła sobie prawo wykupu 37-krotnego reprezentanta Albanii po sezonie.

Drugi z nich z kolei ostatnie dwa lata spędził w Toulouse. W sumie pojawił się na boisku w 57 meczach Ligue 1 i zdobył osiem bramek. Po fatalnym minionym sezonie w wykonaniu TFC i uratowaniem się przed spadkiem w ostatnim meczu było jednak wiadome, że część piłkarzy będzie musiała opuścić Stadium Municipal. Były młodzieżowy reprezentant Serbii do "La Dea" również trafia na zasadzie rocznego wypożyczenia. I w tym przypadku klub ze Stadio Atleti Azzurri d'Italia zapewnił sobie opcję kupna środkowego napastnika następnego lata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy