Oficjalnie: Dwa transfery Fiorentiny. W tym... Polak!

Oficjalnie: Dwa transfery Fiorentiny. W tym... Polak! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Fiorentina

Sebastián Cristóforo i Adam Chrzanowski przenoszą się do Fiorentiny.

Klub wydał dwa komunikaty prasowe, w którym poinformował o nowych wzmocnieniach. 

23-letni Urugwajczyk dotychczas bronił barw Sevilli, chociaż nie grał w pierwszym zespole. Do zespołu z Toskanii przychodzi na zasadzie rocznego wypożyczenia z obowiązkowym wykupem. Nominalnie występuje na pozycji napastnika.

Polak to natomiast zawodnik Lechii, jeden z jej najzdolniejszych wychowanków. 17-latek również został wypożyczony i jeśli przekona do siebie sztab szkoleniowy oraz z dobrej strony pokaże się w meczach młodzieżowej drużyny, może liczyć na stały pobyt. "Viola" posiada opcję wykupu.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy