Oficjalnie: Dwa transfery Nice
2017-06-10 01:49:22; Aktualizacja: 8 lat temu
Adrien Tameze Aoutsa i Jean-Victor Makengo zostali nowymi zawodnikami OGC Nice.
Obaj piłkarze zasilili szeregi ekipy z Allianz Riviera na zasadzie transferów definitywnych.
Tamaze przeniósł się do „Le Gym” za około 800 tysięcy euro z Valenciennes. Nowy pracodawca defensywnego pomocnika nie ujawnił długości obowiązywania zawartego kontraktu.
Były młodzieżowy reprezentant Francji w niedawno zakończonych rozgrywkach odgrywał jedną z kluczowych ról w zespole „Les Athéniens”, dla którego rozegrał 36 spotkań i zanotował w nich jedną asystę.Popularne
Z kolei Makengo trafił do Nice za nieujawnioną kwotę z Caen. Włodarze francuskiego klubu podobnie jak w powyższym przypadku nie zdradzili długości podpisanej umowy z zawodnikiem.
Środkowy pomocnik w poprzednim sezonie wystąpił w 20 meczach ekipy ze Stade Michel d’Ornano i strzelił w nich dwie bramki.
18-letni piłkarz jest aktualnym młodzieżowym reprezentantem Francji. Razem z drużyną narodową zdążył już wywalczyć Mistrzostwo Europy do lat 17 w 2015 roku.










![Były bramkarz Lechii Gdańsk perfekcyjnie wykonał rzut karny [WIDEO]](img/photos/113268/170x113/vanja.jpg)
![Transfery - Relacja na żywo [04/12/2025]](img/photos/113040/170x113/relacja-04122025.jpg)









![Sensacja w Pucharze Polski! Klub z Ekstraklasy opadł z drugoligowcem [WIDEO]](img/photos/113287/90x60/chojniczanka-chojnice.jpg)




![Sensacja w Pucharze Polski! Klub z Ekstraklasy opadł z drugoligowcem [WIDEO]](img/photos/113287/170x113/chojniczanka-chojnice.jpg)





