Oficjalnie: Dwa transfery Nice

Oficjalnie: Dwa transfery Nice
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: OGC Nice

Mounir Obbadi i Bassem Srarfi zostali nowymi zawodnikami OGC Nice.

Pierwszy z wymienionych piłkarzy zasilił szeregi drużyny z Allianz Riviera na zasadzie wolnego transferu po tym, jak rozstał się z Lille. Środkowy pomocnik związał z nowym pracodawcą półrocznym kontraktem.

Doświadczony zawodnik wystąpił w zaledwie siedmiu spotkaniach „Les Dogues” w tym sezonie, w których nie zdobył ani jednego gola.

Reprezentant Maroka oraz uczestnik tegorocznego Pucharu Narodów Afryki w przeszłości bronił barw takich ekip jak Monaco, Hellas Werona, Angers czy Troyes.

Drugi zimowy nabytek francuskiego klubu po przejściu testów medycznych podpisał z Nice umowę, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2021 roku. Młodzieżowy reprezentant Tunezji występował do tej pory w Club African, który zarobił na jego sprzedaży około 1,5 miliona euro.

Bassem Srarfi rozegrał w sumie 33 spotkania dla zespołu z Tunisu. Prawoskrzydłowy w tych meczach sześciokrotnie wpisał się na listę strzelców oraz zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liverpool nie chce płacić za Wernera kwoty z klauzuli Liverpool nie chce płacić za Wernera kwoty z klauzuli FC Barcelona szuka funduszy na Lautaro Martíneza. Wyceniła sześciu zawodników na 8-50 milionów euro FC Barcelona szuka funduszy na Lautaro Martíneza. Wyceniła sześciu zawodników na 8-50 milionów euro Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy