OFICJALNIE: Dwa transfery Sampdorii

OFICJALNIE: Dwa transfery Sampdorii
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sampdoria | Fiorentina

Sampdoria potwierdziła dwa transfery, ogłaszając przybycie Koraya Güntera oraz Emirhana İlkhana. Jednocześnie udało się jej zatrzymać na resztę sezonu Abdelhamida Sabiriego.

Ekipa z Genui tej zimy straciła Bartosza Bereszyńskiego czy Ronaldo Vieirę, dlatego nie mogła sobie pozwolić na rozstanie z uczestnikiem Mistrzostw Świata w Katarze już teraz.

Mając to na uwadze, 26-letni Marokańczyk został sprzedany do Fiorentiny za dwa miliony euro, po czym wrócił na Stadio Luigi Ferraris w ramach wypożyczenia, które dobiegnie końca po tym sezonie.

Jednocześnie Sampdorię wzmocniło dwóch piłkarzy. Mowa o Korayu Günterze i Emirhanie Ilkhanie.

Ten pierwszy został wypożyczony z Hellasu Verona z obowiązkiem kupna. Środkowy defensor otrzymał koszulkę, na której znalazł się numer 4.

28-letni Niemiec w przeszłości próbował swoich szans w Borussii Dortmund, a na boiskach Serie A zgromadził już 116 występów.

Jeśli chodzi o tego drugiego, w tym przypadku klub nie wszedł w posiadanie żadnej możliwości automatycznego zatrzymania utalentowanego Turka. Jest to zatem proste wypożyczenie.

18-latek to nominalny ofensywny pomocnik, ale radzi sobie także na prawej stronie pomocy.

Zawodnik, który trafił do Torino ubiegłego lata, jak dotąd rozegrał tylko cztery spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy