Oficjalnie: Dwaj nowi zawodnicy Mallorki

Oficjalnie: Dwaj nowi zawodnicy Mallorki
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RCD Mallorca

Javi Acuña i Lucas Aveldaño zostali nowymi piłkarzami Mallorki.

Obaj zawodnicy spędzą najbliższy sezon w hiszpańskiej drużynie na zasadzie wypożyczenia.

Pierwszy z nich jest dobrze znany kibicom z Półwyspu Iberyjskiego, ponieważ w przeszłości reprezentował barwy takich zespołów jak Cádiz CF, UD Salamanca, Real Madryt Castilla, Recreativo Huelva, Girona FC i CA Osasuna. Paragwajski napastnik od 2014 roku występował w Olimpii Asunción, dla której strzelił w sumie 20 bramek w 34 rozegranych meczach.

Z kolei dla Aveldaño jest to pierwsza przygoda z europejską piłką, ponieważ do tej pory był związany tylko z klubami argentyńskim. Środkowy obrońca ostatnio reprezentował barwy Nueva Chicago i rozegrał dla tej drużyny dwanaście spotkań i zdobył w nich dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy