Oficjalnie: Dwaliszwili odchodzi z Legii

Oficjalnie: Dwaliszwili odchodzi z Legii
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Legia

Gruzin Wladimer Dwaliszwili rozwiązał swój kontrakt z Legią Warszawa.

Odejście napastnika wydawało być się przesądzone. Zawodnik nie był ważnym ogniwem w zespole od dawnego czasu, a szkoleniowiec Henning Berg nie stawiał na niego zarówno na arenie międzynarodowej, jak również w rodzimej lidze.

28-latek dołączył do zespołu "Wojskowych" w lutym 2013 roku, w związku z kłopotami finansowymi stołecznej Polonii. Z miejsca wywalczył sobie miejsce w podstawowej jedenastce byłego trenera Jana Urbana i regularnie wpisywał się na listy strzelców.

"Lado" wystąpił w sumie w 53 spotkaniach i strzelił 21 bramek.

Teraz Gruzin, już jako wolny zawodnik, najprawdopodobniej podpisze umowę z Odense.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy