Oficjalnie: Dwaliszwili w Legii

Oficjalnie: Dwaliszwili w Legii
Redakcja
Redakcja
Źródło: legia.com

Wladimer Dwaliszwili został nowym piłkarzem Legii. 26-letni Gruzin będzie występował z numerem 13.

O przejściu byłego zawodnika Polonii do lokalnego rywala media spekulowały już od dawna, jednak dzisiaj zostało to oficjalnie potwierdzone. Podpisał kontrakt, który obowiązywać będzie przez następne 2,5 roku.

W rundzie jesiennej Dwaliszwili rozegrał 15 spotkań, w których strzelił 7 bramek, dzięki czemu zajmuje czwarte miejsce w klasyfikacji strzelców naszej Ekstraklasy.

Do naszego kraju przybył z Maccabi Hajfa w 2012 roku. W polskiej lidze rozegrał łącznie 27 meczów, oraz zdobył 10 goli.

Kwoty transferu nie ujawniono, jednak sugeruje się, że mogła wynieść pół miliona Euro. To drugi zawodnik Polonii, który podczas tego okienka zasilił drużynę Legii. Pierwszym był Tomasz Brzyski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy