Oficjalnie: Dwóch nowych bramkarzy w Sportingu Braga

Oficjalnie: Dwóch nowych bramkarzy w Sportingu Braga
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Sporting Braga

Sporting Braga poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej, że do klubu dołączy dwóch bramkarzy – wychowanek Bragi, Eduardo oraz Stanislav Kritsyuk.

Eduardo powrócił do swojego byłego zespołu w ramach rocznego wypożyczenia z włoskiej Genoi. W porozumieniu między klubami istnieje zapis, na mocy którego bramkarz reprezentacji Portugalii może w następnym letnik okienku transferowym na stałe przejść do Bragi. Eduardo odszedł z portugalskiego zespołu trzy sezony temu, by zasilić zespół włoskiej Serie A, Genoę. Po pierwszym rozegranym sezonie w jej barwach był wypożyczany kolejno do Benfiki Lizbona oraz tureckiego Istanbul BB SK. Doświadczony bramkarz ma pomóc swojej nowej-starej drużynie w rywalizacji w Lidze Europejskiej. Na swoim koncie ma 30 występów w reprezentacji Portugalii. W jej barwach występował na Mistrzostwach świata w 2010 roku oraz na Euro 2012.

Władze zdobywcy ostatniego Pucharu Portugalii myślą również o przyszłości swojego klubu. Drugim wzmocnieniem Sportingu Braga na pozycji bramkarza jest 22-letni Rosjanin Stanislav Kritsyuk, który przybył do Portugalii z zespołu FK Akademiya Tolyatti. W swoim kraju jest uznawany za jeden z największych bramkarskich talentów, ma za sobą występy w reprezentacji Rosji do lat 21. Z Bragą podpisał kontrakt do 2017 roku. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy