Oficjalnie: Dwóch zawodników odchodzi z Korony

Oficjalnie: Dwóch zawodników odchodzi z Korony
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Paweł Sobolewski i Bartosz Kwiecień opuścili szeregi Korony Kielce.

Obaj piłkarze zostali wypożyczeni do innych klubów. Pierwszy z nich najbliższe pół roku spędzi w MKS-ie Ełk, w którym rozpoczynał swoją przygodę z piłką nożną. Z kolei drugi do czerwca ma reprezentować barwy Chrobrego Głogów. W przypadku Kwietnia warto zwrócić uwagę na fakt, że ekipa z Kielc zapewniła sobie jego ewentualny powrót do drużyny w zimie.

Sobolewski występował w drużynie z województwa świętokrzyskiego od stycznia 2007 roku. Od tego czasu rozegrał 210 spotkań dla „Żółto-Czerwonych”, w których strzelił 16 bramek oraz zanotował 28 asyst.

Natomiast Kwiecień od połowy sezonu 2012/13 zapisał na swoim koncie zaledwie dziesięć gier dla pierwszego zespołu Korony.

Poza odejściami wspomnianych zawodników, klub poinformował także, że przedłużył kontrakt z Gabrielem Łodejem. Młody bramkarz związał się z kieleckim zespołem nową dwuletnią umową z opcją jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy