OFICJALNIE: Ebosse i Souleyman Doumbia w Angers

OFICJALNIE: Ebosse i Souleyman Doumbia w Angers
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Angers SCO

Angers poinformowało o pozyskaniu Enzo Ebosse. Wcześniej do drużyny dołączył Souleyman Doumbia.

Dobra postawa 21-latka na zapleczu Ligue 1 doprowadziła do tego, że zainteresowały się nim kluby z najwyższego szczebla rozgrywek. Ostatecznie wybrał on Angers.

Ebosse przenosi się do tej drużyny z Le Mans na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował umowę, która ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

W nowej drużynie będzie rywalizował o miejsce w składzie z innym lewym obrońcą, Souleymanem Doumbią, który trafił do dziesiątej siły ligi francuskiej również tego lata.

Iworyjczyk wcześniej występował w Rennes. Kwota całej operacji zamknęła się w trzech milionach euro.

Defensor także podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Jeśli chodzi o Ebosse, rozegrał on w poprzednim sezonie 18 meczów i zanotował dwie asysty, Doumbia ma natomiast na swoim koncie osiem spotkań i jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy