OFICJALNIE: Edu wraca do Arsenalu w nowej roli

OFICJALNIE: Edu wraca do Arsenalu w nowej roli
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arsenal

Arsenal przedstawił Edu Gaspara jako nowego dyrektora technicznego klubu.

41-latek będzie koordynował pracę trenerów pierwszego zespołu „Kanonierów” oraz akademii, skautów, a także będzie odpowiedzialny za wzmocnienia drużyny.

- Arsenal zawsze zajmował wyjątkowe miejsce w moim sercu. Cieszę się, że mogę wrócić do klubu w zupełnie nowej roli. Mamy silny zespół oparty na bardzo utalentowanych piłkarzach. Nie mogę doczekać się rozpoczęcia pracy mającej na celu jego dalszy rozwój - powiedział Brazylijczyk po parafowaniu umowy.

Ostatnio Edu był związany z rodzimą federacją. Nieco wcześniej piastował stanowisko dyrektorskie w Corinthians, gdzie się wychował i zakończył karierę zawodniczą, a także był członkiem sztabu szkoleniowego Carlosa Queiroza w reprezentacji Iranu.

Edu był piłkarzem Arsenalu w latach 2002-2005. Z „Kanonierami” sięgnął po dwa mistrzostwa i dwa Puchary Anglii, a także Tarczę Wspólnoty. W sezonie 2003/2004 był członkiem legendarnej drużyny „The Invincibles”, która zakończyła sezon Premier League bez porażki.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy