OFICJALNIE: Eduardo wraca do Bragi

OFICJALNIE: Eduardo wraca do Bragi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: SC Braga

Braga poinformowała o pozyskaniu Eduardo.

36-latek wraca do byłego klubu po kilkuletniej przerwie. Ostatnio był zawodnikiem Chelsea. Pomimo tego spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu w Vitesse. Jego kontrakt z nowym-starym pracodawcą będzie obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku.

- Nie miałem pojęcia, że jeszcze kiedyś tu zagram. To piłka nożna i trudno jest przewidzieć takie rzeczy. Dostałem jednak zaproszenie od prezydenta, który nalegał na ten transfer. Nie mogłem odmówić, ponieważ tu tak naprawdę dorastałem jako piłkarz. To klub bliski mojemu sercu - powiedział bramkarz.

Eduardo opuścił Bragę w lipcu 2014 roku na rzecz Genoi. Później występował jeszcze w Dinamie Zagrzeb, skąd w 2016 przeprowadził się do Chelsea.

Ostatni sezon spędził natomiast na wypożyczeniu we wspomnianym Vitesse. Tam rozegrał łącznie 34 spotkania. W pięciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy