Oficjalnie: Eguren w Palmeiras

Oficjalnie: Eguren w Palmeiras
Redakcja
Redakcja
Źródło: SE Palmeiras

Nowym piłkarzem brazylijskiego Palmeiras został Sebastián Eguren. Urugwajczyk podpisał kontrakt, wiążący go z nowym klubem do 31 grudnia 2014 roku.

- Przyszedłem do Palmeiras, bo to po prostu Palmeiras. To wielki klub, znany na całym świecie i utytułowany. Jestem bardzo szczęśliwy i chcę triumfować z tym zespołem - stwierdził.

- Mój pierwszy cel to powrót z zespołem do najwyższej klasy rozgrywkowej. Chcę cieszyć się stuleciem klubu, nowym stadionem i mieć udany rok. To są rzeczy, które nas motywują. Staniemy się częścią historii Palmeiras - podkreślił.

- Grałem w wielu krajach, w Norwegii, Szwecji, Hiszpanii i Paragwaju, ale nigdy nie miałem problemu z adaptacją - dodał.

32-latek karierę rozpoczynał w Montevideo Wanderers. Potem wyjechał do Europy i grał w Rosenborgu, Hammarby, Villarrealu i Sportingu Gijón. Eguren jest 53-krotnym reprezentantem Urugwaju, strzelił dla niego siedem bramek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy