Oficjalnie: Eguren w Palmeiras

Oficjalnie: Eguren w Palmeiras
Redakcja
Redakcja
Źródło: SE Palmeiras

Nowym piłkarzem brazylijskiego Palmeiras został Sebastián Eguren. Urugwajczyk podpisał kontrakt, wiążący go z nowym klubem do 31 grudnia 2014 roku.

- Przyszedłem do Palmeiras, bo to po prostu Palmeiras. To wielki klub, znany na całym świecie i utytułowany. Jestem bardzo szczęśliwy i chcę triumfować z tym zespołem - stwierdził.

- Mój pierwszy cel to powrót z zespołem do najwyższej klasy rozgrywkowej. Chcę cieszyć się stuleciem klubu, nowym stadionem i mieć udany rok. To są rzeczy, które nas motywują. Staniemy się częścią historii Palmeiras - podkreślił.

- Grałem w wielu krajach, w Norwegii, Szwecji, Hiszpanii i Paragwaju, ale nigdy nie miałem problemu z adaptacją - dodał.

32-latek karierę rozpoczynał w Montevideo Wanderers. Potem wyjechał do Europy i grał w Rosenborgu, Hammarby, Villarrealu i Sportingu Gijón. Eguren jest 53-krotnym reprezentantem Urugwaju, strzelił dla niego siedem bramek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy