OFICJALNIE: El Yamiq w Valladolid

OFICJALNIE: El Yamiq w Valladolid
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Real Valladolid

Valladolid pozyskało Jawada El Yamiqa.

Marokańczyk nie zdołał przebić się w Genoi, dlatego też agent postanowił poszukać dla niego nowej drużyny. Od teraz będzie grał dla Realu Valladolid.

28-latek przenosi się do tej ekipy na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły samej transakcji nie są jednak znane.

El Yamiq podpisał z nowym pracodawcą kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

Defensor spędził ostatnie pół sezonu na wypożyczeniu w Realu Saragossa. Tam rozegrał 14 meczów. W tym czasie udało mu się zanotować asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy