OFICJALNIE: Emile Smith Rowe przeszedł operację

OFICJALNIE: Emile Smith Rowe przeszedł operację fot. daykung / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Arsenal

Emile Smith Rowe przeszedł operację kontuzjowanej pachwiny i najwcześniej wróci do treningów w Arsenalu w grudniu.

Ofensywny pomocnik rozpoczął obecne rozgrywki jako rezerwowy w szeregach „Kanonierów”. Duży wpływ na taki obrót spraw miały nie tylko transfery dokonane w lecie, ale też odczuwany przez zawodnika dyskomfort w pachwinie.

22-letni zawodnik odbył w związku z tym szereg konsultacji specjalistycznych, po których zapadła decyzja o poddaniu go stosownemu zabiegowi.

Arsenal poinformował w wydanym komunikacie, że Emile Smith Rowe przeszedł już operację ścięgna i rozpoczął proces rehabilitacyjny, który najprawdopodobniej uniemożliwi mu powrót na boisko w tym roku.

„Emile przeszedł zabieg naprawy uszkodzonego ścięgna w pachwinie.

Ta udana operacja miała miejsce w Londynie w ciągu ostatnich kilku dni, a program rehabilitacji Emile'a jest już w toku. Mamy nadzieję, że wróci do pełnego treningu w grudniu.

Wszyscy w klubie będą teraz wspierać i ciężko pracować z Emile'em, aby jak najszybciej przywrócić go na boisko” - czytamy w wydanym komunikacie.

Trzykrotny reprezentant Anglii wystąpił w czterech meczach w tym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sergio Busquets wybrał nowy zespół Sergio Busquets wybrał nowy zespół Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy