Oficjalnie: Emiliano Armenteros w Osasunie

Oficjalnie: Emiliano Armenteros w Osasunie
Redakcja
Redakcja
Źródło: CA Osasuna

26-letni skrzydłowy przeniósł się w dniu dzisiejszym do siódmego zespołu ostatniego sezonu ligi hiszpańskiej.

Armenteros przebywał ostatnio na rocznym wypożyczeniu w Rayo Vallecano, a jego klubem macierzystym była Sevilla. Wraz z końcem jego pobytu w Vallecano, zarząd klubu z Andaluzji podjął decyzję o tym, aby nie przedłużać z nim wygasającego kontraktu.

W związku z tym, Osasuna nie zapłaciła za tego zawodnika choćby jednego euro centa, a umowa, która została podpisana między obiema stronami ma trwać przez następne trzy lata.

Warto również dodać, że w kontrakcie została zawarta klauzula odejścia, wynosząca 6 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy