OFICJALNIE: Emond w Nantes

OFICJALNIE: Emond w Nantes
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Nantes

Nantes poinformowało o sprowadzeniu Renauda Emonda.

Ekipa, której właścicielem jest Polak, Waldemar Kita ma za sobą udaną rundę jesienną. Na ten moment plasuje się bowiem w tabeli na szóstym miejscu i nadal ma realną szansę na awans do Ligi Mistrzów.

Władze mają jednak świadomość tego, że do spełnienia marzeń potrzebne są drużynie wzmocnienia. Jednym z takowych jest nowo pozyskany napastnik, Renaud Emond.

28-latek przeprowadza się do Francji ze Standardu Liège na zasadzie transakcji definitywnej. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Belgowi zarobili na nim cztery miliony euro. Co warte podkreślenia, o jego względy zabiegało też Nottingham Forest. Ostatecznie jednak wybrał on Nantes, ponieważ jego agent, Mogi Bayata doskonale zna właściciela francuskiego klubu, Waldemara Kitę.

Atakujący rozegrał w tym sezonie do tej pory 20 meczów. Strzelił w nich siedem goli. Do swojego dorobku dorzucił także asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy