Oficjalnie: Engelaar w Twente

Oficjalnie: Engelaar w Twente
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: FC Twente

Orlando Engelaar został piłkarzem Twente.

Dla 14-krotnego reprezentanta Holandii jest to powrót do ojczyzny po rocznej przerwie, spowodowanej grą w Australii, w barwach Melbourne City. Pomocnik, słynący ze znakomitych warunków fizycznych (196cm wzrostu) został pozyskany na zasadzie wolnego transferu.

35-latek nie tylko wraca do rodzimego kraju, ale także do klubu, w którym występował w latach 2006-2008, czyli w okresie, w którym przeżywał najlepsze chwile swojej kariery. To właśnie wtedy zadebiutował w reprezentacji Holandii, a dobry występ na Mistrzostwach Europy w 2008 roku zaprocentował transferem do Schalke.

W Niemczech Engelaar kariery jednak nie zrobił, bowiem już po dwunastu miesiącach ponownie pojawił się w Eredivisie, zostając piłkarzem PSV, w którym grał aż do przeprowadzki do Australii. Z Twente podpisał roczną umowę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy