OFICJALNIE: Enzo Alves idzie w ślady ojca. Syn Marcelo podpisał kontrakt z Realem Madryt

OFICJALNIE: Enzo Alves idzie w ślady ojca. Syn Marcelo podpisał kontrakt z Realem Madryt fot. Enzo Alves [Instagram]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Enzo Alves Vieira [Instagram]

Enzo Alves Vieira idzie w ślady ojca Marcelo i rozpoczął walkę o zaistnienie w szeregach Realu Madryt poprzez zawarcie pierwszego porozumienia z utytułowanym klubem.

Były reprezentant Brazylii i obecny zawodnik Olympiakosu zakończył ostatniego lata swoją długoletnią przygodę z „Królewskimi” okraszoną zdobyciem rekordowej liczby trofeów - 25.

34-letni obrońca może na razie czuć się spokojny o zachowanie tego statusu, ale z pewnością w przyszłości znajdą się tacy, którzy spróbują się zbliżyć do jego niesamowitego osiągnięcia.

Niewykluczone, że wśród nich znajdzie się jego syn Enzo Alves. Młody Brazylijczyk pochwalił się w sobotę podpisaniem pierwszego kontraktu z Realem Madryt i w ten sposób rozpoczął swoją walkę o to, aby w niedalekim czasie zaistnieć w szeregach jednego z najlepszych klubów na Starym Kontynencie.

Droga do tego jest jeszcze daleka, ponieważ ma on dopiero 13 lat. Sam fakt zawarcia z nim porozumienia pokazuje jednak, że drzemią w nim umiejętnościami, dające mu szansę na osiągnięcie poziomu prezentowanego w przeszłości przez ojca.

W przypadku Enzo Alvesa wypada zaznaczyć, że nie do końca poszedł w ślady Marcelo, ponieważ występuje na pozycji środkowego napastnika i już teraz praktycznie dorównuje wzrostem utytułowanemu zawodnikowi.

13-latek dał się już poznać szerszemu gronu kibiców „Królewskich” za sprawą filmiku opublikowanego swego czasu z szatni hiszpańskiego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy