OFICJALNIE: Eray Cömert w Valencii

OFICJALNIE: Eray Cömert w Valencii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Valencia

Valencia dopięła swego i we wtorek ogłosiła pozyskanie Eraya Cömerta.

Trener Valencii Pepe Bordalás od dłuższego czasu oczekiwał, że klubowe władze sięgną nieco głębiej do portfela i rozejrzą się za wzmocnieniami. Wszystko po to, aby zespół mógł walczyć o europejskie puchary.

57-latek może czuć się w końcu ukontentowany, ponieważ we wtorkowe popołudnie poinformowano o sprowadzeniu nowego środkowego obrońcy. Do ekipy „Nietoperzy” przenosi się Eray Cömert.

Szwajcar najpierw przeszedł testy medyczne, które wypadły pomyślnie, dlatego też transakcja mogła zostać zrealizowana. Z nowym klubem podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2026 roku.

Na ten moment nie wiadomo, ile zarobił na nim jego poprzedni pracodawca, czyli FC Basel.

Siedmiokrotny reprezentant swojego kraju od kilku lat był podstawowym zawodnikiem drużyny z Bazylei. W tym sezonie grał jednak nieco mniej, bo borykał się z kłopotami zdrowotnymi. Obecnie doszedł do siebie i powinien być wzmocnieniem nowej drużyny.

W trwającym sezonie Cömert rozegrał łącznie 19 meczów, w których zdobył jednego gola.

Valencia to obecnie dziesiąta siła LaLigi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy