OFICJALNIE: Ezkieta w Athletic Club

OFICJALNIE: Ezkieta w Athletic Club
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Athletic Bilbao

Athletic Club poinformował o pozyskaniu Jokina Ezkiety.

22-latek przeprowadza się do klubu zlokalizowanym w kraju Basków z rezerw Barcelony na zasadzie transferu definitywnego. Kontrakt podpisał do 30 czerwca 2023 roku.

Władze Athleticu wpisały w jego umowę klauzulę odstępnego opiewającą na 45 milionów euro. 

Choć początkowo mówiło się, że będzie on na razie występował w drugim zespole, to prawdopodobnie dołączy do pierwszej drużyny, gdzie powalczy o miejsce między słupkami z Iago Herrerinem i Unaiem Simonem.

Golkiper od 2012 roku był związany z Osasuną, z której trzy lata później przeprowadził się do stolicy Katalonii. Tam występował przede wszystkim w drużynach juniorskich.

W minionym sezonie Ezkieta rozegrał dziesięć spotkań w trzeciej lidze hiszpańskiej w rezerwach Barcelony. Raz udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jorge Félix zagra w Sivassporze Jorge Félix zagra w Sivassporze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy