OFICJALNIE: Fatos Bećiraj znalazł nowy klub

OFICJALNIE: Fatos Bećiraj znalazł nowy klub fot. FK Dečić Tuzi
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FK Dečić Tuzi

Fatos Bećiraj, były zawodnik Wisły Kraków, został zaprezentowany jako nowy zawodnik czarnogórskiego FK Dečić Tuzi.

Wisła Kraków wiązała duże nadzieje z nawiązaniem współpracy z doświadczonym napastnikiem w sierpniu 2020 roku. 33-letni zawodnik okazał się jednak kompletnym niewypałem i po zaledwie sześciomiesięcznym pobycie w Polsce wrócił do Izraela, gdzie na zasadzie wypożyczenia zasilił szeregi Bene Jehuda Tel Awiw.

Wielokrotny reprezentant Czarnogóry prezentował się nieznacznie lepiej w tym klubie niż w „Białej Gwieździe”, ale nie na tyle, aby dostać propozycję pozostania w nim na dłużej.

Z tego też powodu wrócił na krótko do ekipy z województwa małopolskiego, z którą doszedł do porozumienia w kwestii przedwczesnego rozwiązania kontraktu mającego obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Fatos Bećiraj podpisał umowę z FK Astana, gdzie w drugiej połowie rozgrywek nie zachwycił niczym szczególnym i po strzeleniu dwóch goli oraz zanotowaniu jednej asysty w 18 rozegranych meczach opuścił szeregi kazachskiego zespołu wraz z końcem grudnia.

Od tego momentu doświadczony napastnik rozglądał się za podjęciem nowego wyzwania i dopiero ostatniego dnia stycznia postanowił zaakceptować propozycję powrotu do rodzimego kraju, gdzie będzie bronił barw FK Dečić Tuzi.

Aktualny wicelider czarnogórskiej ekstraklasy nie ujawnił żadnych szczegółów transfery, ale należy przypuszczać, że 33-latek związał się z nim kontraktem do końca sezonu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy