OFICJALNIE: Filip Jagiełło opuścił Genoę

OFICJALNIE: Filip Jagiełło opuścił Genoę fot. Dziurek / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Brescia Calcio

Filip Jagiełło przenosi się do Brescii Calcio.

Spadkowicz z najwyższego poziomu rozgrywkowego we Włoszech szukał jeszcze jednego zawodnika, który mógłby wzmocnić środek pola. Wybór padł na Filipa Jagiełłę.

23-latek przenosi się do Brescii z Genoi na zasadzie wypożyczenia. Strony doszły do porozumienia i będzie ono obowiązywało co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

W nowym klubie Polak nie powinien czuć się osamotniony, ponieważ spotka tam swojego rodaka, Jakuba Łabojkę. Pomocnik kilka tygodni temu trafił do wspomnianej ekipy ze Śląska Wrocław.

Jagiełło zna Półwysep Apeniński dosyć dobrze, bo występuje na nim od przeszło roku. Ostatnio miał jednak kłopot z regularnymi występami, dlatego też spróbuje swoich sił na zapleczu Serie A.

W poprzednim sezonie 23-latek rozegrał dla Genoi 12 spotkań. W tym czasie dopisał do swojego dorobku trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy