OFICJALNIE: Fiodor Černych opuszcza Dynamo Moskwa. Wypożyczenie do Orenburga

OFICJALNIE: Fiodor Černych opuszcza Dynamo Moskwa. Wypożyczenie do Orenburga fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Dynamo Moskwa | FK Orenburg

Fiodor Černych nie będzie w nadchodzącym czasie reprezentował barw Dynama Moskwa.

Były gracz Górnika Łęczna i Jagiellonii Białystok po ostatnich wzmocnieniach dokonanych przez rosyjski zespół i sprowadzeniu między innymi Sebastiana Szymańskiego z Legii Warszawa stracił szanse na regularne występy w barwach stołecznego klubu.

Z tego też powodu przedstawiciele drużyny zdecydowali się w porozumieniu z zawodnikiem wypożyczyć go na cały sezon do Orenburga. 

Ekipa z Gazovik Stadium awansowała przed rokiem do najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju i jako beniaminek spisywała się rewelacyjnie na najwyższym szczeblu, o czym świadczy fakt, że zakończyła ligę na wysokim siódmym miejscu.

Teraz klubowi będzie niezwykle trudno powtórzyć ten wynik, którego obecnie głównym celem jest utrzymanie się w elicie. W osiągnięciu tego rezultatu ma pomóc między innymi sprowadzony Černych.

Reprezentant Litwy rozegrał 24 spotkania w minionym sezonie i strzelił w nich tylko dwie bramki.

Razem z nim z Dynama Moskwa do Orenburga powędrował także utalentowany Władimir Moskwiczow.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy