OFICJALNIE: Fiodor Černych opuszcza Dynamo Moskwa. Wypożyczenie do Orenburga

OFICJALNIE: Fiodor Černych opuszcza Dynamo Moskwa. Wypożyczenie do Orenburga fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Dynamo Moskwa | FK Orenburg

Fiodor Černych nie będzie w nadchodzącym czasie reprezentował barw Dynama Moskwa.

Były gracz Górnika Łęczna i Jagiellonii Białystok po ostatnich wzmocnieniach dokonanych przez rosyjski zespół i sprowadzeniu między innymi Sebastiana Szymańskiego z Legii Warszawa stracił szanse na regularne występy w barwach stołecznego klubu.

Z tego też powodu przedstawiciele drużyny zdecydowali się w porozumieniu z zawodnikiem wypożyczyć go na cały sezon do Orenburga. 

Ekipa z Gazovik Stadium awansowała przed rokiem do najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju i jako beniaminek spisywała się rewelacyjnie na najwyższym szczeblu, o czym świadczy fakt, że zakończyła ligę na wysokim siódmym miejscu.

Teraz klubowi będzie niezwykle trudno powtórzyć ten wynik, którego obecnie głównym celem jest utrzymanie się w elicie. W osiągnięciu tego rezultatu ma pomóc między innymi sprowadzony Černych.

Reprezentant Litwy rozegrał 24 spotkania w minionym sezonie i strzelił w nich tylko dwie bramki.

Razem z nim z Dynama Moskwa do Orenburga powędrował także utalentowany Władimir Moskwiczow.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy