Oficjalnie: Flood w Southend

Oficjalnie: Flood w Southend
Redakcja
Redakcja
Źródło: skysports.com

27-letni napastnik, Anto Flood przenosi się na zasadzie wolnego transferu do jednego z klubów League Two, Southend United.

Transfer nastąpi jednak dopiero latem, gdy zawodnikowi skończy się dotychczasowy kontrakt z jego obecnym pracodawcą, Bohemians. Flood dogadał się już jednak w tym miesiącu z Southend na transfer podczas letniego okienka.


Urodzony w Dublinie Anto Flood grywał wcześniej w takich klubach jak St. Patrick's Athletic, Dundalk, Shelbourne oraz Bohemians. Zaliczył także, krótką i nieudaną przygodę z duńskim Orebro, w którym wystąpił jedynie w trzech spotkaniach.

 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy