Oficjalnie: Flores w Newcastle Jets

Oficjalnie: Flores w Newcastle Jets
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Newcastle Jets

Argentyński rozgrywający Marcos Flores podpisał roczny kontrakt z klubem A-League – Newcastle Jets.

Floresa bardzo chciał sprowadzić do swojego zespołu szkoleniowiec Phil Stubbins, który będąc trenerem Adelaide przed czterema laty, sprowadził 28-latka do Australii. W swoim pierwszym sezonie został okrzyknięty najlepszym piłkarzem ligi. Ogólnie podczas swoich występów na australijskich murawach zaliczył 68 występów i strzelił 16 goli.
 
Stubbins wierzy, że naturalne predyspozycje Floresa pomogą Newcastle w podniesieniu wartości formacji ofensywnej. 
 
- Po zawarciu tej umowy z Marcosem w klubie podniosło się wielkie poruszenie. Myślę, że może on być prawdziwym jokerem, który bardzo pomoże nam w nadchodzącym sezonie – powiedział trener Jets.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy