Oficjalnie: Flores w Newcastle Jets

Oficjalnie: Flores w Newcastle Jets
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Newcastle Jets

Argentyński rozgrywający Marcos Flores podpisał roczny kontrakt z klubem A-League – Newcastle Jets.

Floresa bardzo chciał sprowadzić do swojego zespołu szkoleniowiec Phil Stubbins, który będąc trenerem Adelaide przed czterema laty, sprowadził 28-latka do Australii. W swoim pierwszym sezonie został okrzyknięty najlepszym piłkarzem ligi. Ogólnie podczas swoich występów na australijskich murawach zaliczył 68 występów i strzelił 16 goli.
 
Stubbins wierzy, że naturalne predyspozycje Floresa pomogą Newcastle w podniesieniu wartości formacji ofensywnej. 
 
- Po zawarciu tej umowy z Marcosem w klubie podniosło się wielkie poruszenie. Myślę, że może on być prawdziwym jokerem, który bardzo pomoże nam w nadchodzącym sezonie – powiedział trener Jets.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Piqué grzmi po blamażu z Bayernem. „Klub potrzebuje gruntownych zmian” Piqué grzmi po blamażu z Bayernem. „Klub potrzebuje gruntownych zmian” Liga Mistrzów: Wstyd. Żenada. Kompromitacja. FC Barcelona rozbita przez Bayern Monachium Liga Mistrzów: Wstyd. Żenada. Kompromitacja. FC Barcelona rozbita przez Bayern Monachium Bartosz Białek przechodzi za pięć milionów euro, ale nie do Borussii Mönchengladbach Bartosz Białek przechodzi za pięć milionów euro, ale nie do Borussii Mönchengladbach Borussia Dortmund o krok od pozyskania Reiniera Borussia Dortmund o krok od pozyskania Reiniera U-21: Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania na mecze z Estonią i Rosją U-21: Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania na mecze z Estonią i Rosją Reprezentacja Polski: Zagraniczne powołania Brzęczka na wrześniowe mecze [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Zagraniczne powołania Brzęczka na wrześniowe mecze [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Willian w Arsenalu OFICJALNIE: Willian w Arsenalu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy