OFICJALNIE: Fortuna Düsseldorf zmieniła trenera

OFICJALNIE: Fortuna Düsseldorf zmieniła trenera
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fortuna Düsseldorf

Nowym trenerem Fortuny Düsseldorf został mianowany Uwe Rösler.

Słaba postawa ekipy z Düsseldorfu spowodowało, że działacze postanowili dokonać zmian na ławce trenerskiej. Z posadą pożegnał się Friedhelm Funkel, a jego miejsce zajął Uwe Rösler.

Z nowym pracodawcą parafował on kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

Teraz stoi przed nie lada wyzwaniem, ponieważ jego nowy zespół zajmuje w tabeli ostatnie miejsce i na ten moment traci trzy punkty do bezpiecznego miejsca. Celem jest oczywiście utrzymanie.

51-latek pierwsze trenerskie szlify zbierał w Norwegii. Tam prowadził między innymi Molde oraz Lillestrøm SK. Później miał jeszcze okazję pracować między innymi w Brentfordzie oraz Leeds. Ostatnie był natomiast związany z Malmö FF.

Zawodnikiem ekipy z Düsseldorfu są dwaj Polacy, a więc Adam Bodzek oraz Dawid Kownacki.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy