OFICJALNIE: Fran Escribá zwolniony z Villarrealu

OFICJALNIE: Fran Escribá zwolniony z Villarrealu
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Villarreal

Villarreal poinformował, że Fran Escribá nie będzie już dłużej trenerem pierwszej drużyny.

52-latek przejął stery w „Żółtej Łodzi Podwodnej” w sierpniu zeszłego roku. Na stanowisku utrzymał się nieco ponad rok, ponieważ dziś zarząd klubu zdecydował się o jego zwolnieniu. Na stronie internetowej Villarrealu został zamieszczony komunikat, w który zarząd dziękuje już byłemu trenerowi za jego pracę. Wraz z Hiszpanem ze swoimi stanowiskami pożegnali się asystent trenera Josep Alcácer oraz trener przygotowania fizycznego José Mascarós.

Dzisiejszy trening został przesunięty na późno popołudnie. Nie wiadomo, kto go poprowadzi, ale klub zapewnia, że nowy szkoleniowiec zostanie zatrudniony i zaprezentowany już w najbliższej przyszłości.

Villarreal poczynił tego lata spore inwestycje na rynku transferowym. Do drużyny trafili między innymi Carlos Bacca, Rúben Semedo, Enes Ünal czy Pablo Fornals. Mimo to zespół prezentował się poniżej oczekiwań i w sześciu meczach zgromadził jedynie siedem punktów, co daje 14. miejsce w tabeli. Czarę goryczy przelała wysoka porażka z Getafe 0:4. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] LC Sailors celuje w bycie najlepszym zespołem w regionie. Klub ustanowił zakupowy rekord Singapuru [OFICJALNIE] LC Sailors celuje w bycie najlepszym zespołem w regionie. Klub ustanowił zakupowy rekord Singapuru [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy