OFICJALNIE: Fran Escribá zwolniony z Villarrealu

OFICJALNIE: Fran Escribá zwolniony z Villarrealu
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Villarreal

Villarreal poinformował, że Fran Escribá nie będzie już dłużej trenerem pierwszej drużyny.

52-latek przejął stery w „Żółtej Łodzi Podwodnej” w sierpniu zeszłego roku. Na stanowisku utrzymał się nieco ponad rok, ponieważ dziś zarząd klubu zdecydował się o jego zwolnieniu. Na stronie internetowej Villarrealu został zamieszczony komunikat, w który zarząd dziękuje już byłemu trenerowi za jego pracę. Wraz z Hiszpanem ze swoimi stanowiskami pożegnali się asystent trenera Josep Alcácer oraz trener przygotowania fizycznego José Mascarós.

Dzisiejszy trening został przesunięty na późno popołudnie. Nie wiadomo, kto go poprowadzi, ale klub zapewnia, że nowy szkoleniowiec zostanie zatrudniony i zaprezentowany już w najbliższej przyszłości.

Villarreal poczynił tego lata spore inwestycje na rynku transferowym. Do drużyny trafili między innymi Carlos Bacca, Rúben Semedo, Enes Ünal czy Pablo Fornals. Mimo to zespół prezentował się poniżej oczekiwań i w sześciu meczach zgromadził jedynie siedem punktów, co daje 14. miejsce w tabeli. Czarę goryczy przelała wysoka porażka z Getafe 0:4. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy