OFICJALNIE: Fran Tudor w Rakowie Częstochowa

OFICJALNIE: Fran Tudor w Rakowie Częstochowa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa potwierdził pozyskanie Frana Tudora.

24-letni prawy obrońca podpisał z beniaminkiem Ekstraklasy kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku. Do Częstochowy przeniósł się na zasadzie wolnego transferu.

Za młodu Chorwat szkolił się m.in. w Dinamie i NK Zagrzeb, a przez całą dotychczasową karierę seniorską był związany z Hajdukiem Split. W barwach rodzimej ekipy rozegrał w sumie 139 spotkań, notując 18 trafień i 17 asyst. W trwającym sezonie boczny defensor ani razu nie pojawił się na murawie.

Obrońca, który jest kuzynem Igora Tudora (w przeszłości występował m.in. w Juventusie), ma na koncie trzy mecze w reprezentacji Chorwacji.

To drugi zimowy transfer zajmującego jedenaste miejsce w ekstraklasowej tabeli Rakowa. Wcześniej szeregi zespołu z Częstochowy zasilił Daniel Mikołajewski, który do tej pory był piłkarzem Lechii Gdańsk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka Raków Częstochowa zaczyna zimowe okno. Na początek transfer wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa zaczyna zimowe okno. Na początek transfer wewnątrz Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy