OFICJALNIE: Frank Lampard nie jest już menedżerem Evertonu. Tymczasowi następcy

OFICJALNIE: Frank Lampard nie jest już menedżerem Evertonu. Tymczasowi następcy fot. Everton FC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Everton

Frank Lampard został pozbawiony stanowiska szkoleniowca Evertonu.

„The Toffees” mają w ostatnim czasie olbrzymie problemy z wydostaniem się z dolnych rejonów tabeli Premier League.

Przedstawiciele ekipy z niebieskiej części Liverpoolu wierzyli głęboko w to, że zatrudnienie Franka Lamparda w charakterze menedżera w styczniu ubiegłego roku okaże się strzałem w dziesiątkę.

Legenda Chelsea nie rozpoczęła zbyt udanie swojej przygody z Evertonem, ale osiągnęła postawiony przed nią cel w postaci wywalczenia utrzymania w angielskiej elicie.

Dzięki temu 44-latek pozostał na zajmowanym stanowisku, ale po przepracowanym okresie przygotowawczym nie poprawił w oczekiwany sposób gry zespołu.

Władze „The Toffees” wykazywały się długo dużą wyrozumiałością, ale koniec końców uznały, że nadszedł odpowiedni moment na to, by zakończyć współpracę z Lampardem oraz jego współpracownikami - Joe Edwardsem, Paulem Clementem, Ashleyem Cole'em i Chrisem Jonesem.

Do czasu wyboru nowego menedżera drużyna będzie pracować pod okiem Paula Taita i Leightona Bainesa.

Everton plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli Premier League z dorobkiem piętnastu punktów, co oznacza dwa „oczka” straty do ostatniej bezpiecznej lokaty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Frank Castañeda może wrócić do Ekstraklasy Frank Castañeda może wrócić do Ekstraklasy Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy