OFICJALNIE: Fulham z transferami dwóch defensorów na zakończenie okna

OFICJALNIE: Fulham z transferami dwóch defensorów na zakończenie okna
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fulham

Fulham zamknęło zimowe okno transferowe ogłoszeniem faktu nawiązania współpracy z Shane'em Duffym z Brighton oraz Cédrikiem Soaresem z Arsenalu.

Klub z Londynu prezentuje się na obecnym etapie zmagań w Premier League bardzo dobrze i w charakterze beniaminka plasuje się po dotychczas rozegranych meczach na wysokim siódmym miejscu.

Przedstawiciele Fulham zdają sobie jednak doskonale sprawę z faktu, że równie szybko mogą w drugiej połowie sezonu osunąć się w dolne rejony tabeli czy nawet do strefy spadkowej.

Z tego też powodu ekipa z Craven Cottage postanowiła poszerzyć swoje szeregi, by zwiększyć szanse na utrzymanie lub poprawienie obecnej pozycji.

Angielska drużyna pracowała nad realizacją zimowych transferów bardzo długo, ponieważ dopiero ostatniego dnia stycznia ogłosiła najpierw fakt nawiązania współpracy z Sašą Lukiciem z Torino, a potem tuż przed północą domknięcie dwóch wewnętrznych transakcji odnoszących się do sprowadzenia Shane'a Duffy'ego z Brighton oraz Cédrica Soaresa z Arsenalu.

Pierwszy z nich przebywał ostatnio w londyńskim klubie na zasadzie wypożyczenia z „Mew” i teraz przeszedł do niego definitywnie. Do tej pory nie odgrywał w nim jednak istotnej roli, ponieważ pojawił się na rodzimych boiskach tylko pięciokrotnie.

Natomiast portugalski defensor przybył do Fulham w ramach transferu czasowego bez zawartej opcji wykupu.

Wielokrotny reprezentant Portugalii pełnił jedynie funkcję rezerwowego w „Kanonierach”, co pozwoliło mu zanotować cztery występy w tym sezonie w koszulce „Kanonierów”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dlatego nie ma jeszcze werdyktu w sprawie skandalu na meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław Dlatego nie ma jeszcze werdyktu w sprawie skandalu na meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy