Oficjalnie: Futsalowy Falcão w Anglii

Oficjalnie: Futsalowy Falcão w Anglii fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Nottingham Forest

Jeden z najbardziej znanych zawodników futsalu, Falcão, podpisał krótkoterminową umowę z Nottingham Forest.

38-letnia brazylijska legenda dyscypliny wzmocni klub Championship na czas turnieju rozgrywanego w Kuwejcie.

Alessandro Rosa Vieira, bo tak brzmią imię i nazwisko tego doświadczoengo zawodnika, ma na swoim koncie wszelkie możliwe tytuły w futsalu. M.in. w 2010 i 2012 roku z reprezentacją Brazylii triumfował w Mistrzostwach Świata. Cztery razy uznawano go również najlepszym zawodnikiem na świecie.

Falcão co jakiś czas przebija się do masowych mediów za pośrednictwem fantastycznych bramek strzelanych na halowych boiskach. 

Kompilacja jego zagrań:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy