Oficjalnie: Galatasaray dogadany z Interem w sprawie Sneijdera
2013-01-12 18:27:16; Aktualizacja: 12 lat temu
Galatasaray Stambuł potwierdził na swojej oficjalnej stronie, że porozumiał się z Interem Mediolan w sprawie holenderskiego pomocnika Wesleya Sneijdera. Do transferu, zawodnik i klub, muszą teraz znaleźć zadowalające ich wyjście w sprawie umowy.
28-latek od jakiegoś czasu nosił się z zamiarem opuszczenia stadionu Giuseppe Meazza i gotów był rozważyć każdą ofertę. Dużo mówiło się o kierunkach angielskim i niemieckim, na dzisiaj jest o krok od transferu do Turcji.
Do Interu pomocnik przeniósł się w 2009 roku z Realu Madryt i w pierwszym sezonie sięgnął po między innymi Ligę Mistrzów. W przeszłości zdobywał również wicemistrzostwo świata z kadrą „Oranje”. Do Stambułu ma trafić za 10 milionów euro.
"Galatasaray Stambuł porozumiał się z Interem Mediolan w sprawie transferu Wesleya Sneijdera a do transferu pozostało dogadanie kontraktu z zawodnikiem" - głosi oświadczenie na stronie tureckiego klubu.
Jeszcze w piątek agent piłkarza mówił o możliwym dołączeniu swojego podopiecznego do klubu ze Stambułu.



![Gryf Słupsk o krok od sensacji. Lech Poznań w 1/8 finału Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/112165/170x113/alex-douglas.jpg)
![Jagiellonia Białystok gra w Pucharze Polski. Składy na mecz z Miedzią Legnica [OFICJALNIE]](img/photos/112113/170x113/miedz-legnica-jagiellonia-bialystok.jpg)

![Lech Poznań traci gola z czwartoligowcem! Sensacja w Pucharze Polski [WIDEO]](img/photos/112163/170x113/damian-wojda-gol.jpg)




![Rewanż udany! Pogoń Szczecin z awansem do 1/8 finału Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/112173/90x60/kamil-grosicki.jpg)


![Michał Skóraś dał popis. Prawie doprowadził do bójki i potem... zaliczył trzy asysty [WIDEO]](img/photos/111270/90x60/michal-skoras.jpg)




![Rewanż udany! Pogoń Szczecin z awansem do 1/8 finału Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/112173/170x113/kamil-grosicki.jpg)




