Oficjalnie: Gamberini i Behrami w Napoli

Oficjalnie: Gamberini i Behrami w Napoli
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: SSC Napoli

SSC Napoli ogłosiło, że pozyskało dwóch zawodników Fiorentiny, Alessandro Gamberiniego i Valona Behramiego. Obaj gracze kosztowali łącznie 10 milionów euro.

Gamberini to włoski stoper i podpisał z neapolitańczykami dwuletni kontrakt, zapłacono za niego 2 miliony euro. Do Florencji 30-latek trafił w 2005 roku. Podczas tych 7 lat osiem razy reprezentował Włochy.

27-letni Valon Behrami to aktualny reprezentant Szwajcarii, dla której zagrał 32 razy. W Fiorentinie grał od stycznia 2011, wcześniej występował w między innymi West Ham United, Lazio, czy Genoi. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy